Work Space - ICUK Space Hradební

ICUK Work Space

Otevřený prostor pro nadšence, kteří žijí tím, co dělají.

Open space for enthusiasts who live for they are doing.

Work Space. To je hravý, multifunkční a živý prostor na Velké Hradební, který stále voní novotou. Každý všední den vítá nadšené podnikatele a studenty, kteří si mohou bezplatně zabrat místo u stolku a se svým notebookem nebo parťákem tak tvořit hodnoty. V kreativním prostředí, plném podobných nadšenců, to půjde samo. Práci navíc ulehčí spousta vychytávek – možnost tisku, rychlá wifi, kavárna za rohem i soukromá zasedačka k pronájmu.

Pravidelně se tu také konají akce, které vás budou bavit i vzdělávat. Pořádáme networkingové snídaně, podvečerní workshopy a u našich stolků sedávají experti, se kterými můžete probrat své podnikání. Akci tu ale můžete uspořádat i vy – celý prostor si můžete pronajmout sami pro sebe.

Přijďte se k nám podívat a zůstaňte třeba až do konce dne.

Stůl a židle

Přijďte si k nám sednout a pracovat bezplatně v otevřené části. Můžete obsadit jakékoliv volné místo u kteréhokoliv stolku v prostoru. 

8-16

Otevíráme každý všední den od osmi do čtyř pro všechny, kteří podnikají nebo studují.

Zasedačka

Ani schůzky, jednání či týmové porady nejsou ve sdíleném prostoru pasé. Slouží k nim zasedačka, kterou si můžete pronajmout.

Výbava

Najdete tu všechno, co je k příjemné práci potřeba. Rychlou wifi, tiskárnu, konzultanty i kavárnu za rohem (a to doslova).

Event prostor

Work Space si můžete pronajmout i pro svou vlastní akci. Máme podium, zázemí s kuchyňkou a sezení až pro 30 lidí.

Jak to u nás chodí?

Work Space otevíráme bezplatně každý všední den studentům a podnikatelům. Až k nám přijdete poprvé, stačí předložit studentský průkaz nebo znát své IČO a my vás zaregistrujeme do ICUK Space Klubu. Udělat to můžete také předem online. Poté si stačí vybrat jakékoliv prázdné místo u stolu, které se vám zalíbí. Přijít k nám můžete kdykoliv, s výjimkou dní, kdy se ve Work Space koná soukromý event. Jejich přehled najdete vždy na této stránce.

Ceník

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platné od 1. 6. 2023.

Akce ve Work Space

4.6.2024 9:00-14:00

10.6.2024 12:00-16:00

19.6.2024 8:00-12:00

25.6.2024 8:00-12:00

   Zde najdete seznam všech akcí, kdy budou prostory Work Space uzavřeny.

Kontakt

Chcete se na cokoliv zeptat nebo se přijít podívat? Líbilo by se vám stálé místo v uzavřené části? Kontaktujte Simču!

720 766 778 | fronc@icuk.cz

ICUK SPACE HRADEBNÍ

Simona Fronc

720 766 778 | fronc@icuk.cz

SPACE CAFÉ & BAR

777 487 711 | kavarna@icuk.cz