Coworking - ICUK Space Hradební

Coworking na Hradební

sdílená kancelář v centru Ústí nad Labem

Najdete tu

všechno, co potřebujete k efektivní práci

Coworking. Ideální volba pro ty, kteří nevyužijí vlastní kancelář, ale práce z domova či z kavárny pro ně není to pravé. Hodí se těm, kteří svůj byznys plán teprve připravují, případně hodně cestují nebo potřebují pracovat v centru dění. Startupové a kreativní prostředí kolem navíc vytváří skvělé podmínky pro navazování kontaktů a spoluprací. 

Stůl a židle

Coworking je tvořen jedním velkým otevřeným prostorem. Využít můžete buď jakýkoliv volný stůl, nebo si nastálo pronajmout vlastní.

24/7

Pracovat u nás můžete od nevidím do nevidím – ať už se vaše kreativita probouzí v úterý ráno, nebo třeba o sobotní půlnoci.

Zasedačky

Ani schůzky, jednání či týmové porady nejsou ve sdíleném prostoru pasé. Slouží k nim dvě zasedačky, které můžete využívat.

Technika

Náš coworking je “IT friendly”. Samozřejmostí je nejen rychlé internetové připojení, ale také možnost tisku a scanování přímo na patře.

Jídlo & relax

Víme, jak důležitý je k práci kvalitní zdroj energie. Kromě relaxační zóny můžete využít také sdílenou kuchyňku nebo spoustu restaurací v blízkém okolí.

Ceník

Malá zasedací místnost je k dispozici za 150 Kč / hod. bez DPH, větší za 300 Kč / hod. bez DPH.

Ceny jsou platné od 1. 1. 2022.

774 236 421 | soukupova@icuk.cz

Kanceláře, coworking

Vendy Soukupová

774 236 421 | soukupova@icuk.cz

Event space

Simona Fronc

720 766 778 | fronc@icuk.cz